1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
superstarpizza
Последна активност:
16 Мај 2020
Зачленет:
31 Јануари 2015
Мислења:
52
Допаѓања:
41
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Роденден:
17 Јануари 1985 (Возраст: 35)

Сподели

superstarpizza

Intern, Машко, 35

superstarpizza последен пат беше виден (како):
16 Мај 2020