• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
S
Реакции
0
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Zdravo Lazarev, pred nekoj den go vidov tvojot komentar:

  "jas imam za Adobe Dreamweaver i Adobe Flash so CD i so primeri za koristenje ako ti treba ostavi
  e-mail pa ce se dogovorime. pozz. "

  Sakam da te prasam dali seuste gi imas knigite dali bi sakal da mi gi pratis na mail:
  [email protected]

  Blagodaram Odnapred.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно