1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
triptalka
Последна активност:
5 Септември 2012
Зачленет:
1 Јуни 2011
Мислења:
2
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
5

Сподели

triptalka

Intern

triptalka последен пат беше виден (како):
5 Септември 2012