1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by hazard_mkd

 1. hazard_mkd
 2. hazard_mkd
  Flash Sale 5000 Важи до утре/заутре
  Мислење од: hazard_mkd, 17 Декември 2018 Во форумот: Продавам
 3. hazard_mkd
  Мое е да пробам :D
  Мислење од: hazard_mkd, 14 Декември 2018 Во форумот: Купувам
 4. hazard_mkd
 5. hazard_mkd
  nobody? :(
  Мислење од: hazard_mkd, 13 Декември 2018 Во форумот: Купувам
 6. hazard_mkd
 7. hazard_mkd
  Нова Цена 6000
  Мислење од: hazard_mkd, 13 Декември 2018 Во форумот: Продавам