1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
hazard_mkd
Последна активност:
29 Мај 2020 во 18:35
Зачленет:
16 Март 2011
Мислења:
98
Допаѓања:
100
Поени од трофеи:
140

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
18 Јули 1988 (Возраст: 31)
Локација:
Охрид

Сподели

hazard_mkd

Gaining Experience, Машко, 31, од Охрид

hazard_mkd последен пат беше виден (како):
29 Мај 2020 во 18:35