1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by fazrijan

 1. fazrijan
  Испрати

  Kupuvam graficka karta

  Fala na site ponudi kupeno,temata moze da se zatvori.
  Мислење од: fazrijan, 26 Септември 2019 Во форумот: Купувам
 2. fazrijan
  Kupuvam graficka karta da ima HDMI na nea i da ne bide poskapa od 50 evra :)
  Тема од: fazrijan, 23 Септември 2019, 2 одговори, Во форумот: Купувам
 3. fazrijan