1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by brasica

 1. brasica
 2. brasica
  Продаден и iPhone SE. Може клуч.
  Мислење од: brasica, 12 Февруари 2020 Во форумот: Продавам
 3. brasica