• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Anonim4et08

  1. A

    Samsung s3770

    Исто и јас имам Samsng S3770 и имам проблем со то што кога ке притиснам на тоа каде што се уклучува Wi-Fiми се рестартирва телефонот... Дали има некој што може да ми помогне ? Доколку некој ми помогне во врска со ова ке му бидам благодарна цел живот :mad:
На врв Дно