1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Електронски цигари

Дискусија во форумот 'Електронски цигари' започната од ARMac, 12 Јуни 2014.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Tom Ford

  Tom Ford
  Gaining Experience

  157
  386
  20 Декември 2017
  Машко

  Ќе успееш, сега веќе не си почетник.

  @Sharlovski ти даде солиден совет, постапи така. Памукот не смее да го допира бриџот, местото каде што стои коилот и мора да е мн дебел за да не поплавува.

  Мустаќите да се сечат 1-2мм под базата, над декот - резултат уште подобро викување и побогата арома.

  Пробај прво со обична кантал жица неколку дена, а потоа почести ја Сирената со еден Клептон и посматрај како се претвора во Ферари ;)
   
  Изменето од модератор: 9 Април 2019
  На Tomica Jovevski му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,460
  11,727
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Молам да се продолжи дискусијата во оваа тема.

  Темава се затвара од технички причини.

  Благодариме за разбирањето.
   
  Astraion, krema и на Ace Lud им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...