Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xl2546

  1. N

    Продадено Монитор BenQ Zowie XL2546 со 11 месеци гаранција

    Продавам монитор BenQ Zowie XL2546, купен од Анхоч ноември 2020, има отприлика уште 11 месеци гаранција. Мониторот е во одлична состојба, има само една мала замерка, конекторот на "далечинското" за управување со менито на мониторот е малку свиткан од што едно време стоеше на desk mount - но...
На врв Дно