• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

xiaomi air 12

  1. Gilfoyle

    Рецензија Xiaomi Air 12.5

    Долго време сум на форумов и за жал морам да кажам дека одамна немам видено квалитетно и убаво скоцкано review. Пред 10 дена решив да го нарачам лаптопот од повеќе причини. Најпрво се дрзнав да го нарачам лаптопот поради цената а и мојот ентузијастички дух. И сега тука одма ќе рипне некој...
На врв Дно