Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

wheel stand

  1. MoDmkd

    Wheel stand G29 Logitech

    Здраво, Дали знаете каде може да се најде држач за волан (Wheel Stand) кај нас. Во моментов online има само во галерија комплет со седиште, но многу место зафаќа. Пробав од Gjirafa50, имаше еден по опис и слика беше целиот комплет, но мене ми стигна само една шипка. Го вратив производот...
На врв Дно