1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
MoDmkd
Последна активност:
23 Јуни 2020
Зачленет:
9 Февруари 2016
Мислења:
16
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко

Сподели

MoDmkd

Intern, Машко

MoDmkd последен пат беше виден (како):
23 Јуни 2020