Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

rx6600xt

  1. rippermkd

    Sapphire pulse RX6600xt

    се продава горенаведената графичка, купена во септември од Нексио со гаранција, не памтам до кога, ќе има едит. користена е за гејминг на 1440р, претежно дота, cyberpunk и уште неколку игри. цена 42000мкд. можна замена за 3070/ti или rx67/800xt зависно од модел, цена, како е користена итн. еве...
На врв Дно