Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

празници

  1. D

    Среќна нова Y2K+22 и имајте 1337 празници!

    Целиот тим на IT.mk ви посакува година со добри игри, помалце багови, деплојменти од пон-чет, дизајни со супер UX, хардвер што работи како што треба, одобрени Google Ads, голем број новоотворени теми, многу лајкови на постови, продуктивни дискусии, проекти со асална документација, менаџери кои...
На врв Дно