Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

pc market

 1. K

  Купување на користен Компјутер дали вреди?

  Здраво, Моментално сакам да земам нов компјутер, еден мој другар ми го понуди неговиот гејмерски PC, го има земено пред 2 години за 1000евра, ми го продава сеа за 450евра. Овие се деловите кои ги има: -1060 6gb графичка -i5 7500 (3.4ghz) процесор -1tb хард диск -16gb рам меморија -Gigabyte...
 2. NecrotoX

  Анхоч - Генерална дискусија, информации и искуства

  Eпа конечно го дочекавме и тој ден Анхоч да пуштат и мобилна верзија од нивниот сајт! После безброј претрпени нервози, колнења, пцуења и искршени тачови од телефони се случи и ова пријатно изненадување :geek:. Па мислам дека ова е добар повод да отвориме и една генерална тема во која ќе можеме...
На врв Дно