Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

offtopic

  1. D

    Проширување на Огласник со Non-IT огласи [тест до 31.12]

    Започнувајќи од денеска па до 31.12.2022 ќе тестираме проширување на Огласник-от со офтопик секција - Non-IT огласи. Зошто? Идејата зад IT.mk е да ја обедини ИТ заедницата во државата и да служи како централна платформа за истата. Досега држевме прилично строг став за тоа дека смее само ИТ...
На врв Дно