Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

odyssey

  1. Gaming monitor Samsung Odyssey G7 32"

    Gaming monitor Samsung Odyssey G7 32"

    Samsung Odyssey G7 32" 16:9 240 Hz Curved 1000R VA G-SYNC HDR Gaming Monitor 2560 x 1440 resolution користен во непушачка просторија по 1-2 саати на ден, нема знаци на користење немам кутија од него затоа и не можам да го пратам по карго линк
На врв Дно