Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
A

Gaming monitor Samsung Odyssey G7 32"

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
19.000 ден.
Истекува

Опис

Samsung Odyssey G7 32" 16:9 240 Hz Curved 1000R VA G-SYNC HDR Gaming Monitor 2560 x 1440 resolution

користен во непушачка просторија по 1-2 саати на ден, нема знаци на користење

немам кутија од него затоа и не можам да го пратам по карго

линк

Информации

Автор
Alex3
Поднесена
Последна промена
Прегледи
234
На врв Дно