• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

обложување

  1. S

    Интернет обложување на CS:GO

    Здраво, барав на интернет сајтови за онлајн бетање(конкретно на CS:GO), најдов неколку сајтови ама исто и видов некои стари постови дека е илегално кај нас да се користат такви сајтови ама не сфатив што како конкретно бидејќи плус имаше некои кои што викаа дека сепак може. Сега, може некој да...
На врв Дно