Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

m1 pro

  1. MacBook Pro 14" (2021)

    MacBook Pro 14" (2021)

    Поздрав, барам проценка за лаптопот, се работи за MacBook Pro, 14 inch, 2021 Space Gray со M1 Pro, 32 GB рам и 512 GB диск. Купен e од АјСтајл Скопје на 09.02.2022 и има уште ~3.5 месеци + 1 година (Comfort) гаранција. Чуван е како очи у глава, без знаци на користење, може да се каже 99% од...
На врв Дно