Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

лошо

  1. -={K-O-R-U-N}=-

    Уште една тема за ултра лошиот сервис на анхоч (со мала буква)

    TL;DR: Однесен маус за промена на клик/свич, вратен со осакатени глајдери. Маусот е Logitech G502 кој правеше двоклик/троклик (после 6 месеци користење). Направив тестови и видео докази, за да им олеснам, а и да си убрзам за да не ми кажат „ништо не му е“. Се јавуваат дека е среден, го зимам...
На врв Дно