• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

клима уред

  1. Lokvan

    Резултати од мерење на потрошувачка на клима уреди и други уреди топлотни пумпи (читај правила)

    Темава служи исклучиво за постирање на резултати од мерења потрошувачка на клима уреди и други уреди топлотни пумпи. За се друго на тема на клима уреди дискутирајте во темата „Избор на клима уред?“! Со оглед на мноштвото непожелни конфликтни ситуации кои редовно се случуваат во дискусијата...
На врв Дно