Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

i5 10400f

  1. Нема Слика

    i5 10400F со сток кулер

    Продавам и5 10400F со сток кулер, Користен нешто помалце од 2 години, без гаранција Цена 7000ден фиксна, може и испорака по карго Контакт 077 638 126 Доколку на некој му се потребни фотографии слободно пишете ми во ПП и ќе испратам.
На врв Дно