Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

i5 10400F со сток кулер

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам и5 10400F со сток кулер,
Користен нешто помалце од 2 години, без гаранција
Цена 7000ден фиксна, може и испорака по карго
Контакт 077 638 126
Доколку на некој му се потребни фотографии слободно пишете ми во ПП и ќе испратам.

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
617

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно