Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

gtx1650

  1. Gigabyte GTX1650 OC 4GB

    Gigabyte GTX1650 OC 4GB

    Фабричка состојба, не е отворена. Користена за Dotta само. Гаранција истечена пред месец дена.
На врв Дно