Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Gigabyte GTX1650 OC 4GB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.600 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Фабричка состојба, не е отворена. Користена за Dotta само.
Гаранција истечена пред месец дена.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
480

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно