Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

едневник

 1. ContentBot

  10 години по ред како наставниците и родителите мака мачат со е-дневникот

  Низ годините, крај на годината стана синоним за непреспиени ноќи и серија од главоболки помеѓу наставниците. Цела недела како е-дневникот поставен на ednevnik.edu.mk е едвај функционален затоа што сите наставници се трудат да ги внесат оценките за крајот на годината. Од друга страна, бројни...
 2. ContentBot

  е-Дневникот ја отежна учебната година: направи огромен проблем за наставниците, учениците и родителите

  За време на целата година, наставниците и родителите имаа одредени проблеми со е-Дневникот, но ништо не може ни приближно да се спореди со проблемите и компликациите кои настанаа при крајот на годината. Прочитај повеќе @ е-Дневникот ја отежна учебната година: направи огромен проблем за...
На врв Дно