Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

е-Дневникот ја отежна учебната година: направи огромен проблем за наставниците, учениците и родителите

ContentBot

Робот (content unit)
12 ноември 2021
218
668
www.IT.mk
За време на целата година, наставниците и родителите имаа одредени проблеми со е-Дневникот, но ништо не може ни приближно да се спореди со проблемите и компликациите кои настанаа при крајот на годината.

Прочитај повеќе @ е-Дневникот ја отежна учебната година: направи огромен проблем за наставниците, учениците и родителите ⋆ IT.mk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.096
Мислења
955.368
Членови
34.503
Огласи
2.307
Најнов член
raimraim.
На врв Дно