Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

deezer

  1. edin.ademovic

    Рецензија Deezer: Да се Spotify или не Spotify?

    Да ја “освежам“ претходната тема отворена далечната 2009, со моја рецензија и топла препорака за овој музички стриминг сервис. Доколку модераторите мислат нема потреба од нова тема, слободно нека праат што треба :) Бидејќи легалните стриминг сервиси станаа и стануваат се' по познати во нашата...
На врв Дно