• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

ddv

  1. Gilfoyle

    Царинење на компјутерска опрема

    Темава ја отварам бидејќи се повеќе и повеќе на форумов се постираат мислења што не се поткрепени со некакви факти или докази. На форумов не има многу што нарачуваме или па сакаме да нарачаме компјутерска опрема од интернет но повеќето се откажуваат од таа постапка поради страв дека давачките за...
На врв Дно