Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

captcha

  1. Lokvan

    CAPTCHA и проблеми со NAT-ирање на VIP, повик до корисниците да се жалат и да бараат премин на ipv6

    ^ ^ Преку глава ви е од замарање со вакви CAPTCHA заглупувања? Не ви се клика на квадрати со сообраќајни знаци за да можете да отворите рандом сајтови? Решението е да се јавите на 077 1234 сервисната линија на ВИП и да се пожалите на ова. Додека сте на линија, пожалете се и на DNS проблемите...
На врв Дно