Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

battery replacement

 1. P

  Најдобар сервис за Самсунг?

  Сакам да направам промена на батерија на Самсунг С10 и не сум сигурен во кој сервис да отидам. Дали негде користат оригинални батерии? Знам дека Видео Дата е овластен сервис за Самсунг. Друга опција би било МегаМобил.
 2. P

  Замена на батерија

  Сакам да ја заменам батеријата на Samsung S10, но не знам во која мобилара да отидам. Ќе може ли да ми предложите добри мобилари за замена на батерија? И дали би се зачувала водоотпорноста после замената? Во близина ми се МегаМобил и Мобитек.
 3. vladealfagv

  Battery Replacement iPhone 6S

  Дечки не сакам да бидам погрешно сфатен, ова не го правам како реклама! Но би сакал да Ви дадам една информација која ќе Ви биде од корист, особено за оние кои користите iPhone 6S. Apple на 21.11.2016 објави нов програм за бесплатна замена на батерија на iPhone 6S моделите произведени во...
На врв Дно