1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vladealfagv
Последна активност:
22 Мај 2020 во 21:19
Зачленет:
31 Јануари 2016
Мислења:
104
Допаѓања:
92
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
15 Јануари 1989 (Возраст: 31)
Веб-страна:
Локација:
Гостивар
Занимање:
Apple Certified Mac Technician at iSTYLE Macedonia

Сподели

vladealfagv

Gaining Experience, Машко, 31, од Гостивар

јас не признавам ништо друго освен Apple!  :D 31 Јануари 2016

vladealfagv последен пат беше виден (како):
22 Мај 2020 во 21:19