Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

3700

  1. Ryzen 7 3700X

    Ryzen 7 3700X

    Се продава Ryzen 7 3700x, 8 јадрен процесор од 3та генерација на Ryzen процесори. Купен јануари 2021, користен на домашна гејминг конфигурација без некои специјални оптоварувања, бидејќи во времнињата кога е земен се играни само PUBG и Warzone (the OG).
На врв Дно