• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1486

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2) Уау Уау (1)

  1. Ми се допаѓа

   Nikola100

   Gaining Experience 33 Од Skopje
   • Мислења
    407
   • Реакции
    263
   • Поени од трофеи
    155
  2. Уау

   stefan_off

   Gaining Experience Од Радовиш
   • Мислења
    478
   • Реакции
    401
   • Поени од трофеи
    315
  3. Ми се допаѓа

   Banjifiko

   Unbeatable 49 Од Skopje
   • Мислења
    3,307
   • Реакции
    4,539
   • Поени од трофеи
    1,812
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно