• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #6708

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (2) Уау Уау (1)

  1. Ми се допаѓа

   acikaaa

   Gaining Experience 38
   • Мислења
    136
   • Реакции
    81
   • Поени од трофеи
    60
  2. Уау

   TylerMkD

   Unbeatable
   • Мислења
    2,626
   • Реакции
    4,417
   • Поени од трофеи
    1,692
  3. Ми се допаѓа

   toshex

   Unbeatable Од Мелмак
   • Мислења
    5,278
   • Реакции
    5,792
   • Поени од трофеи
    2,202
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно