• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #3444

Сите (3) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (3)

  1. Ми се допаѓа

   damil

   On your way to fame 41
   • Мислења
    839
   • Реакции
    897
   • Поени од трофеи
    265
  2. Ми се допаѓа

   CBB_6

   On your way to fame
   • Мислења
    195
   • Реакции
    612
   • Поени од трофеи
    130
  3. Ми се допаѓа

   Pulse

   Practice makes perfect Од 127.0.0.1
   • Мислења
    1,315
   • Реакции
    1,393
   • Поени од трофеи
    380
 • Вчитување…
На врв Дно