• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Wix

Прекар
vix
Професија
web Developer, web designer, gadgetoman
Омилен цитат
Се е во нашиот ум!...
Музика
Се
Видео
http://www.youtube.com/watch?v=UnkefjCES-4
Програмски јазици
Се
Најчесто користени апликации
Adobe CS5
Омилен спорт
Fudbal4e
На врв Дно