1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од [email protected]

 1. 10
  Доделено: 24 Јануари 2020

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 2. 20
  Доделено: 24 Декември 2019

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 3. 10
  Доделено: 27 oктомври 2019

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 4. 5
  Доделено: 12 ноември 2018

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 5. 50
  Доделено: 6 Април 2018

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 6. 5
  Доделено: 6 Април 2013

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот