1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
TheCPU
Последна активност:
14 Јануари 2013
Зачленет:
13 Март 2009
Мислења:
12
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Локација:
Струмица

Сподели

TheCPU

Intern, Машко, од Струмица

TheCPU последен пат беше виден (како):
14 Јануари 2013