1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stk
Последна активност:
2 Јули 2020 во 21:30
Зачленет:
5 Јуни 2009
Мислења:
16
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165
Пол:
Машко

Сподели

stk

Intern, Машко

stk последен пат беше виден (како):
2 Јули 2020 во 21:30