• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Sp4wN-

 1. S

  Идеја: Бесплатен курс за основни компјутерски знаења

  Како што сум запознаен, едноставно треба да имаш формален печат.. Тука доѓаме до фкатот дека ти треба печат од министерство(ако нормално си подджан од нив) или од формална групација/корпорација/здружение и слично регистрирана согласно со законите во централниот регистар на РМ, што дефакто и не е...
 2. S

  PayPal преку НЛБ Тутунска Банка

  колку време се чека да прокнижат за да ти го даде тој кодот ?? еве резервирани средства имам веќе 4 дена и уште нема код .. :ha:
 3. S

  PayPal преку НЛБ Тутунска Банка

  Едит, ми ја пуштија сметката, така да сега се е во ред .. ајде фурам на плин : )
 4. S

  PayPal преку НЛБ Тутунска Банка

  Пред 2 дена ја подигнав картицата, но за пејпал... ги направив истите чекори и оп .. како и секогаш мора нешто да те здупи.. имам околу 10-15евра на трансакциската воедно и на картицата .. но ипак.. This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why...
На врв Дно