• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од Romeo

  1. R

    web dizajn

    Dali znae nekoj koj se najdobri kursevi za web dizajn, cisko, java, mysql i dizajniranje na aplikacii i animacii. Kade mozat da se najdat vo koja skola se najdobri ? :zbunet3:
На врв Дно