• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од RGMKD172

 1. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Znaci jas ubo pisuvam neznam oti ne me razbirash. Laptopo ne e moj tuku od drug e. Jas treba da go popram. I zato prasuvam ovde. Posto kanajdzanive se zamrznati teletabisi.....nerazbira nisto i mozi da gi sijas.
 2. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Абе јас сим во Канада и јас на некој начин сим сервис. Треба да го попрам да се зема парина. Зато вас македончината ве прашувам овие овде се телетабиси... Хахаха само прв пат се сретнувам со ваков проблем.
 3. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Хаха тоа со печењето го немам досега пробано. И која е поправката со печењето шо се сличува ?
 4. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Не неможам ништо да видам
 5. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Да пробав и со win+p ништо не се менува не функционира. А remote desktop connection неможам никако да остварам затоа што никако неможам да добијам дисплеј.
 6. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Фала на сите за вашите мислења ☺ сепак ќе го прогласам за лаптопче да се продава или да се користа делови. Хахаха
 7. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  HP probook 4520s, i5 , ati radeon premium graphics card.
 8. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  А тоа како би го направил ?
 9. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Немам многу искуство со форумиве. Имам нешто чкрапнато хаха. Јас мислам невреди да се поправа да се лепка...
 10. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Vo red toa e toa. Deckoto nema sreka. Kako i da e fala na mislenjata decki. ☺
 11. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Пробано никаков знак....
 12. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Не добивам никаква слика.
 13. R

  Црн монитор а лаптопот стартува нормално.

  Пробав да ја вклучам финкцијата да го префрли дисплејот на fn+F4 е кај мене ни на монитор не добивам нисто пак црн екран. Исто пробав со ламбичка нема ништо црно е скрос. Лаптопот е HP ProBook cpu i5, radeon графичка.
На врв Дно