1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од Laik_sk

 1. 20
  Доделено: 24 Јуни 2016

  Допаднати 50 мислења

  Твоите мислења се допаднати 50 пати.

 2. 50
  Доделено: 12 oктомври 2015

  5 Години со нас

  Вие сте член на овој форум цели 5 години. Никогаш не се откажувајте!

 3. 10
  Доделено: 10 Мај 2014

  Допаднати 25 мислења

  Твоите мислења се допаднати 25 пати.

 4. 10
  Доделено: 2 Мај 2014

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 5. 10
  Доделено: 18 Февруари 2014

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.

 6. 5
  Доделено: 8 Септември 2012

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 7. 5
  Доделено: 22 Мај 2012

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот