• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Laik_sk
Реакции
58
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • druze...trebase takov da zemam i takov naracav no ne mi donesoa takov, drug model bese i ne go zedov, zedov WD Blue, i sum prezadovolen...

    Pozz.
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно