1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Recent Content by krashot

 1. krashot
  Испрати

  Payoneer картичка

  Јас до сега не сум имал никаков проблем...
  Мислење од: krashot, 24 Февруари 2020 во 01:12 Во форумот: Е-Бизнис
 2. krashot
 3. krashot
 4. krashot