1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
krashot
Последна активност:
29 Мај 2020 во 12:15
Зачленет:
21 Април 2013
Мислења:
161
Допаѓања:
105
Поени од трофеи:
140
Пол:
Машко
Локација:
Bitol, Bitola, Macedonia
Занимање:
Video Editor

Сподели

krashot

Gaining Experience, Машко, од Bitol, Bitola, Macedonia

krashot последен пат беше виден (како):
29 Мај 2020 во 12:15