1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
himmmm
Последна активност:
22 Септември 2018
Зачленет:
19 Јули 2015
Мислења:
18
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
12 oктомври 1983 (Возраст: 36)
Локација:
Strumica

Сподели

himmmm

Intern, Машко, 36, од Strumica

himmmm последен пат беше виден (како):
22 Септември 2018